Citroën DS3
1.6 e-HDi So Chic *SPORT-SEATS | ECC | PDC | CRUISE | PRIVACY-GLASS | RADIO-CD *
Direct kopen, basisprijs: € 4.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.745,-
LEASEPRIJS: € 78,21 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 949,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën DS3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 e-HDi So Chic *SPORT-SEATS | ECC | PDC | CRUISE | PRIVACY-GLASS | RADIO-CD * |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 25 juni 2012 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 245.528 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 78,21 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 32-XKJ-1 |
| Motorinhoud: | 1.560 cc |
| Vermogen: | 68 kw / 93 pk |
| Laadvermogen: | 542 kg |
| Gewicht: | 1.060 kg |
| Wielbasis: | 246 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 172 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.602 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 570 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.150 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
- Achterspoiler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Getint glas
- LED achterlichten
- Uitlaat sierstuk
- Infotainment
- Audio installatie
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
- 12Volt aansluiting
- Armsteun voor
- Hoofdsteunen achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Anti Blokkeer Systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
- Overige
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- microvezel bekleding
- microvezel bekleding
- Pack Performance
- Niet in gerookt
- Roetfilter
- Zomerbanden